Ako získať pôžičku rýchle, keď nemáte peniaze pred výplatou?

Často sa vynára otázka tesne pred výplatou z čoho vyplatíme účty alebo jednoducho prežijeme až do dátumu, kedy nám príde výplata na účet. Ak neprichádza do úvahy požičanie si od blízkeho alebo kamaráta, na um nám určite príde spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky s rýchlym schválením pri menšom objeme peňazí. Ak potrebujete menej peňazí za krátku dobu nepokúšajte sa o pôžičku v bankách. Ich postupy overovania klientov sú veľmi zdĺhavé a komplikované, nehovoriac o tom, keď ste problematickým klientom, čo znamená nachádzate sa na zozname dlžníkov. V takom prípade pôžičku od banky určite nedostanete. Proces overovania klientov v bankách selektuje tých, ktorí predstavujú potencionálne riziko pre banku – banka nemá záujem o klientov, ktorí sú problematickí. Ďalšou výhodou nebankoviek je aj to, že požičajú peniaze prakticky bez dokladovania príjmov, či overovania toho, či ste v zozname dlžníkov alebo nie… a to všetko iba do 24 hodín!

4

Takže perfektným riešením na rýchle a bezpečné požičanie peňazí je práve možnosť pôžičky od nebankovej spoločnosti. Takýmto riešením je hlavne „Pôžička pre každého”, ktorú poskytuje viacero spoločností. Jej základom je poskytovať požičanie peňazí, ktoré dostane každý jeden klient do niekoľko minút a to bez dokladovania príjmov, alebo toho, či ste v registri dlžníkov.

V čom sú ale ešte nebankovky lepšie, ako klasické banky? Okrem už uvedených dôvodov môžeme ešte spomenúť možnosť vybavenia úveru priamo z pohodlia domova cez váš počítač. Momentálne je táto revolučná možnosť požičania peňazí tou najžiadanejšou vôbec. Celý proces Vás ušetrí od nepríjemného čakania v banke či Váš uver potvrdili alebo nie. Online pôžička  funguje na základe Vami vypísaného online formulára, ktorý je následne spracovaný. O schválení úveru vám príde jednoducho SMS na Vaše číslo a následne prídu peniaze aj na Vami udaný bankový účet. Jednoduché, však?

Pri výbere sa však nedajte okabátiť podvodníkmi, ktorí sľubujú nízke RPMN, alebo vás chytia na nehoráznych sankciách, keď sa rozhodnete pôžičku splatiť predčasne. Veľmi podivnými praktikami podvodníkov býva aj to, že do zmluvy, ktorú podpíšete uvedú, že poslednú splátku musíte bezpodmienečne vyplatiť osobne v sídle spoločnosti … lenže akosi ich sídlo nie je nikde uvedené, alebo je neplatné. Ich cieľom je takto získať nehorázne úroky a sankcie na tejto jednej splátke. Preto si prosím overte spoločnosť od ktorej žiadate úver. Dôležité je hlavne skontrolovať : sídlo, prípadné sankcie ak vyplatíte úver skô,r alebo sa omeškáte s jednou splátkou, výška RPMN a celkové podmienky pôžičky. Keď toto všetko zvážite, nemôže sa Vám nič zlé stať.

(http://www.pluska.sk/spravy/ekonomika/testovali-sme-nebankove-spolocnosti-kvoli-1-500-eur-mozete-prist-byt.html ).

Skvelou pomôckou pri výbere úveru sú online porovnávacie stránky, ktoré sa zaoberajú zhromažďovaním informácií o aktuálnych pôžičkách od nebankových spoločností, ale aj priamo z bánk. Na týchto stránkach nájdete nielen zoznamy poskytovateľov pôžičiek, ale aj informácie o ich produktoch – názov spoločnosti, doba splatnosti, výška úroku, celková výška pôžičky a podmienky získanie pôžičky.

Na stránkach financieonline.sk nájdete okrem možnosti porovnávania a požiadania o úver aj dôležité informácie zo sveta pôžičiek a financií.

Veríme, že tieto stránky Vám pomôžu vybrať pôžičku, ktorá bude pre Vás najlepšou!

Ako získať pôžičku rýchle, keď nemáte peniaze pred výplatou?
4 (80%) 1


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *