Hotovostné pôžička

Chcete peniaze? Niekedy financie, ktoré získavate z pracovného pomeru, nemusí stačiť na pokrytie akútnych potrieb financií a to môžete riešiť práve hotovostné pôžičkou.

Reklama

Situácia, ktoré hotovostná pôžička dovedie riešiť

Je veľa chvíľ, kedy je možná potreba rýchleho finančného prídelu a nemusí byť vždy treba len zlé. V situáciách, kedy v lete uvidíte krásny predmet, ktorý by vašim blízkym urobil radosť, je škoda tento predmet nechať plávať, počkať si až si naň zarobíte (a jeho cena stihne stúpnuť). Koľkokrát je lepšie si požičať treba len pár tisíc a daný predmet kúpiť hneď. Podobne môžete nakupovať aj last minute zájazdy a dovolenky.

Smutnou kapitolou hotovostných pôžičiek je ich uplatnenie iv riešení ťažkých životných situácií. Opravy po živelných katastrofách, uhradia zdravotných výkladov atď

Hotovostné pôžičky od priateľov

Najmenšie riziko v pořizování hotovostných pôžičiek máte u známych. Tí často nechcú ani úroky a stačí im len vaše dobré slovo, že im peniaze vrátite. Ale ich finančné rezervy, ktoré vám môžu poskytnúť, sú často obmedzené. Preto sa často hľadajú hotovostné pôžičky z iných zdrojov.

Ďalšie zdroje hotovostných pôžičiek

Potreba peňazí je rôzna. Môžete potrebovať treba len pár sto korún, ale okamžite, inokedy zase sto tisíc a na ruku. Hotovostné pôžičky, ktoré dostanete ihneď, a na ruku sú veľmi obľúbené, ale nezriedka podliehajú silným úrokom.

Ak vám ale stačí menšia hotovostná pôžička, môžete využiť napríklad služieb pôžičky na zmenku.

Ďalšou možnosťou, ako získať hotovostný úver je takzvaná telefonická pôžička, ktorá vám po krátkom telefonáte, alebo iba po poslanie sms správy, pošle na váš udaný účet dohodnutý obnos peňazí. Táto transakcia veľakrát netrvá ani päť minút a vy už môžete z bankomatu vybrať hotovosť.

Hotovostné pôžička
4 (80%) 1


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *